İzmit Hurdacı
In: izmit hurdacı1

İzmit Hurdacı ve Geridönüşüm uzmanı Akkuş Metal, Alikahya, Çarşı, Gündoğdu, Sahıl, Saraybahçe, Yenidoğan, Yenişehir, İzmit ve Kocaeli nin her yerinde uzman ve geniş personelleriyle müşterilerine en yüksek fiyat ve en iyi hizmeti sunabilme amacındadır. Kocaeli’de hurdalarınızı yerinizde ve değerinde değerlendiriyoruz. Hurdacı Kocaeli 0532 237 34 25 Hemen bize ulaşın.

İzmit hurdacı sitesi Akkuş Metal

En yakın hurdacı, Akkuş Metal Geridönüşüm Ticareti söz verilen zamanda teslimat, gününde ödeme, yerinden alım gibi konularda müşteri memnuniyetinde öne çıkmış durumdadır. Hurda İzmit

kocaeli izmit hurda alım satımı yapan Akkuş Hurdacı’nın ana amacı her zaman ve doğru olarak  müşterinin memnun olmasıdır. Akkuş Metal olarak amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası sürekli hizmetle müşterilerimizi memnun edebilmektir.

Akkuş Hurdacı Hurda Alımı ve Satımı

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

En yakın hurdacı alımlarımızda size yüksek fiyat sunabilmek için çabalamaktadır. elektronik hurda kocaeli imalat atığı hurdalardan temiz, güzel ve firesiz görünüme sahip yeniden kazanım toplama alanı oluşturulması amacıyla gerekli hurda hizmetleri de veriyoruz. Kocaeli Hurda Firmaları

Hurdacılar arasında Akkuş Hurdacılık Geri Dönüşüm Sanayi her zaman kalite güvencemizi ve anlayışımızı bir kademe daha yükseltmeyi hedefliyoruz.

Hurda fiyatları 2019 da metal borsası içinden faydalanan firmamız güncel ücretlerle hurdalarınızı adresinizden alır. Hurda akü kocaeli içinde memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya çalışır.

Her türlü hurdanızı toplu satmak veya hurda almak istediğiniz zaman bizle iletişime geçin. Firmamız İzmit Hurdacı Kocaeli şehrimizde hurda hizmetlerini başarıyla sunarak hurdalarınızın doğaya tekrar kazanımını sağlayarak kazandırmaktadır.

Kendi nakliye taşıyıcılarımızla, Hurda Metal döküm ve demir çelik sektörüne hammadde tedarik etmektedir. Firmamız dinamik bir ekip çalışması ile müşterilerine hızlı ve rekabetçi avantajlar sunar. Akkuş metal sektörün önde gelen firmaları içindedir.

Doğru zaman ile kaliteli hizmet farkı ile anılmakta olan firmamız %100 müşteri memnuniyeti sağlayıp tedarikçilerle güvene odaklı uzun süreli işbirlikleri kurmayı hedefler.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Firması Fiyatları

Satmayı istediğiniz hurda demir, çelik, paslanmaz, alüminyum, bakır, krom gibi hurdalarınız varsa telefonda detaylarıyla bize bildirebilirsiniz.

Sizin de evde birikmiş hurdalar, klima, güneş enerjileri, vantilatör,  pimapen, pencere, çelik kapı. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, demir, sarı, bakır, kablo, krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, güneş enerjisi hurdası. Televizyon hurdası, buzdolabı, demir talaşı, çamaşır makinesi, şofben gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

izmit hurdacı telefon numaraları bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

One thought on “İzmit Hurdacı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 237 34 25
Open chat