Bakır Hurda, kırma bakır, hurda bakırsoyma bakır alıyoruz. Bakır hurdası alımlarımızda da fiyat için yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Gerekli olduğu zaman yerinizden alım da yapmaktayız. Kısaca hurda bakırlarınızı satacak paraya dönüştürecek iseniz bizi arayın, fiyat teklifimiz sizi mutlaka tatmin edecektir.

Hurda bakır geri dönüşüm en önemli ve en değerli madenler arasında yer alıyor. Akkuş Metal firmamız, hurda bakırlarınızı bünyemizdeki kamyon, vinçli kamyon ile yerinizde görüp fabrika bünyesinde kırma makineleri ile işleme tabi tutmaktadır.

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

Bakır, oldukça yüksek değerli bir metal olduğundan; inşaat, tesisatçılık, mutfak eşyalarını yapımı, elektronik üretim, elektrik sistemi veya süsleme gibi pekçok farklı noktada kullanılmakta. Değerli bir metal olarak Bakır her zaman baştan üretilmesi yerine hurda haldeki bakır hurdası ürünlerinin geri dönüşümle tekrar elde edilmesi hem avantajlı hem de karlı olmakta. Bu nedenden elinizdeki bakırı bir değere dönüştürmeniz için firmamızdan hizmet alıp satış gerçekleştirebilirsiniz.
Siz de hurdalarınızı satıp paraya dönüştürmek için bize ulaşın değerinde hurdanızın alımını yapabilmekteyiz. Kapınıza gelip Hurdalarınızı almaktayız.

Akkuş Metal ailesi olarak yıllardır değerlendirilmek istenen hurdaların alım işlemlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinize gelerek veya depomuza doğrudan getirmeniz durumunda nakit ödemeyle satın alıyoruz.

Bakır Hurda da En iyi Fiyat

Güncel Hurda Fiyatları için bizimle iletişim bölümümüzdeki numaralardan yada mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Alım Firmaları

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, laminant parke, pencere, çelik kapı. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, şofben, buzdolabı, çamaşır makinesi,  demir talaşı gibi hurdalarınız var ise yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat