Alüminyum hurda ve yeniden dönüşen alüminyumu kıyaslarsak %33’e varan kısacası 3’te 1 kadar enerji olarak tasarruflu olmaktadır. Bundan dolayı yeraltı zenginlikleri korunmuş olmakta ve hava da daha az kirletilmiş olur. Böylece gelecek kuşaklara güzel bir gezegen bırakabileceğiz.

Alüminyum hurda alım işlemleri pek çok şirket ve de bireysel çalışanlar tarafından alınmakta. Bu çalışmalar alüminyum piyasasını sektörün önemli dallarından biri haline getirmiştir.

Günümüzde kazandığı önem sayesinde piyasanın olmazsa olması halinde olan alüminyum metal hurdası, eğer elinizde var ise hemen alüminyum hurdası alan Akkuş Metal Hurdacı ile görüşmeniz sizin için karlı olacaktır. Alüminyum hurda fiyatları satışlarda gerçekleşen artmadan dolayı yüksek miktarda artmıştır.

Hurdacılık sektöründe oldukça büyük bir yeri olan alüminyum hurdacılığı fiyatları olabildiğince arttırmıştır. İstanbul alüminyum hurdası alım işlemlerini yapmakta olan öncü firmalar arasında Akkuş Metal vardır.

Gereken tartı ve ölçü işlemleri yapılınca elinizde bulunan Alüminyum hurda nın değerine göre o ücreti alır bu hurdayı satabilir böylece geri dönüşüme katkınız olabilir.

Hurda alım işlemlerini yapmış olan firmamızla görüşerek elinizdeki hurdalarınız ile ilgili bilgi alıp fiyat öğrenebilirsiniz.

Demir Hurda
Demir Hurda Alan Firmalar

Fiyat araştırdığınızda ederine satma ihtimaliniz artar. Kocaeli krom hurda alım ve satım işlemleri Akkuş Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm firmamız yıllar boyu hurdacılıkta hizmet vermektedir.

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Para ile Alıyoruz…

Firmamız Akkuş Metal olarak yıllar boyu değerlendirmek istediğiniz hurdaların alımını yapmakta ve hurdalarınızı adresinizde alıp yada depomuza getirmeniz ile nakit ödeme olarak satın alımını yapmaktayız.

Sarı Hurda
Sarı Hurda Alan Firmalar

Hurdaların alımında ücretler farklılık gösterebilir. Fakat değerinde alım ve satım yapmak hurdalar için büyük önem taşımakta. Hurdayı geri dönüşüm yapmak da önem taşır.

Hurda alımında Akkuş Metal Hurda sizlere en yüksek fiyatı verecektir. Hurda sektöründeki 25 yıllık tecrübesi sayesinde her noktada uzmanlaşmış bir firmadır. Uzman ekiple bulunduğunuz noktaya gelip bu hizmeti size de yaşatmaktayız.

Alüminyum Hurda da En Yüksek Fiyat

Sarı Hurda
Çinko Hurda Alan Firmalar

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için iletişim bölümümüzdeki numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir öneri, pişman olmamak için teklif almadan Hurda nızı satmamanız gerektiğini düşünüyoruz.

Sizin de evde biriken hurda, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, kapı, pencere, çelik kapı, laminant parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinesi, şofben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Diğer sitemize gitmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat