KOCAELİ’de ve Marmara’da hurdacılığı 20 yıllık deneyimimiz ile çevreye ve doğaya saygı duyarak, bilinçli ve işinde tecrübeli elemanlarımızla bilinçli bir şekilde hareket ederek hak hukuk şartlarına uyup sürdürüyoruz. Elimizde bulunan tüm araç gereç ve ekipmanlarla söz verdiğimiz gibi zamanında gönderim ve iş bitirme garantisi sunmaktayız. Yeniliğe açık ve teknolojiyi yakından inceleyerek faaliyet gösteriyoruz. Almış olduğumuz ürünlerin %100’lük kısmını dönüşüme dahil edip ekonomiye katkılı hale getirmekteyiz. Müşterilerimiz çoğunlukla bizim en önemli referansımızdır. Bize göre para araç, güvenilir olmaksa amaçtır ve biz de bu amacımızı çevremizde başarılı bir şekilde elde ediyoruz. Elinizde olan bütün metal hurdaları, elektronik hurdaları ve diğer atıl durumdaki hurda ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimize olan bağlılığımız, yüksek rekabetçi fiyatlandırma, anında, doğru ödeme 2 saatlik cevap verme süresiyle bizi Marmara bölgesinde ve Kocaeli hurda firmaları içinde hızla büyüyen firmalardan birine dönüştürmüştür.

Bugüne baktığımızda gün en modern ekipmanlar ile tecrübeli bir kadroya sahibiz. Tüm kamyonlarımız ve çeşitli büyüklükteki konteynerlarımız, balya makinesi ve diğer ekipmanlarımız ile beraber, hurda alımında sizlere gün boyu hizmet vermeye hazır durumdayız.

Hurda metallerinize cezbedici ve rekabetçi fiyat teklifi istiyorsanız konusunda uzman tecrübeli personelimizle iletişim kurabilirsiniz.

0532 237 34 25
Open chat