Elektronik Hurdası dediğimiz hasar görmüş, hurdaya çıkan makine ve makine parçalarınızı alıyoruz.

Hurda elektronik ürünler bizim tarafımızdan belirli bir seviyenin üzerindeyse alımı yapılmakta hurda elektronik ürünün yerine miktarınca firmamız araştırıcıları tarafından konulan fiyat değişmekte her hurdada olduğu gibi İstanbul ve tüm marmara bölgesinden alımımız mevcuttur.

Uzmanlarımız tarafından belirlenmiş olan seviyenin üzerinde olan seviyenin altındaki hurdalar için mesai saatinde yardımcı oluyoruz.

Kapatılmış olan fabrika, iş merkezi ve büyük şirketlerin elektronik hurdası alımlarını her anlamda yapabilecek kapasitedeki firmamıza ulaşmak için iletişim sayfamızdan, web sitemizde birçok yerde olan teklif formundan bize ulaşabilirsiniz.

Bakır Hurda
Bakır Hurda Alan Firmalar

Hurda fiyatları metal borsalarında şekillenirken, firmalar tarafından piyasa şartlarına göre fiyatlandırılır öylece halka öyle sunulur.

Hurda tercihlerine göre satıcı ve alıcılar, piyasada ticarette bulunur. Hurdacı fiyatları değerlendirildiği zaman kromun kendine göre %85 oranında bir getiri sağladığı söylenebilir.

Diğer hurda metallerden daha değerli bir konumdadır. Bunun nedeni bu madenin çıkartılması ve işlenmesindeki zahmettir.

Hurda alım işlemi yapan firmamızla görüşerek elinizdeki hurdalarınız ile ilgili olarak bilgi alarak ve fiyat öğrenebilirsiniz.

Kablo Hurda
Kablo Hurda Alan Firmalar

Fiyat soruşturması yaptığınızda elinizdeki ederine satma ihtimaliniz artar. Kocaeli makine hurda alım ve satım işlemleri Akkuş Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm tarafından yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…

Biz Akkuş Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz. Değerinde alım ve satım yapmak hurdalar için büyük önem taşır. Hurdaları geri dönüşüm yapmakta büyük önem taşır.

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

Hurda alımı konusunda ise Akkuş Metal Hurda sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile her noktada uzmanlaşmıştır. Uzman ekibi ile bulunduğunuz noktaya sorunsuz bir şekilde gelip bu kaliteli hizmeti size de yaşatmaktadır.

Makine Hurdası En Yüksek Fiyat

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Firması Fiyatları

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Diğer sitemizi görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat