Krom hurda haricinde bakır, alüminyum, demir, bakır gibi değerli hurdaların  geri dönüşümünü gerçekleştirmekteyiz.

Krom hurda fiyatları genelde metal borsalarınca şekillenmesine rağmen, şirketlerce piyasaya göre değerlenip halka sunulur.

Hurda satıcı ve alıcılar, piyasa içinde ticaret yaparlar. Krom hurda fiyatları fiyatlandırıldığı zaman kromun kendi değerinden %85 oranında bir kazanç sağladığı görülebilir.

Krom hurdasının diğer hurdalardan daha çok değeri bulunur. Sebebi ise bu madenin çıkartımı ve işlenmesinin zahmetidir.

Hurda alım yapan kurumumuz ile görüşüp elinizde olan krom hurdalarınızla ilgili bilgi alıp fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bakır Hurda
Bakır Hurda Alan Firmalar

Fiyat araştırdığınızda elinizde olan metali ederine satma oranınız artar. Kocaeli krom hurda alım ve satım işlemleri Akkuş Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm ile yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet veriyor.

Akkuş Metal Hurdalarınızı Değerinde Peşin Almakta…

Akkuş Metalin yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaları alması ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile peşin ödemeyle satın alıyoruz.

Hurdaların alımı hakkında fiyatlar değişir. Örnek olarak kromlar iki çeşittir. Bunlar 310 ve 430 sınıfı olarak bilinir. 310 kalite krom yüksek değerdedir. Ancak değerinde alım ve satım gerçekleştirebilmek krom hurdalar için büyük önemdedir. Hurdaları tekrar kazanıma ulaştırmak da büyük önem taşır.

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

Hurda alımı hakkında Akkuş Metal Hurda sizlere en iyi fiyatları veriyor. Bu sektörde kazandığı 25 yıllık tecrübe ile her noktada uzmanlaşmıştır. Tecrübeli ekibi ile bulunduğunuz noktaya gelerek bu kaliteli hizmeti size de yaşatmakta.

Krom Hurdada Bizden En Yüksek Fiyat

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek istediğiniz zaman bizimle iletişim bölümümüzde bulunan nolardan veya email yolu ile iletişime geçtiğinizde anında size dönüş yapacağız. Zarara uğramamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Firması Fiyatları

Sizin de evde birikmiş hurdalar, klima, güneş enerjileri, hurdaları, pimapen, pencere, çelik kapı. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerjisi hurdası. Televizyon hurda, buzdolabı, çamaşır makinesi, şofbenler, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat