Çinko hurdacılık, hurdası, geri dönüşüm de değeri yüksek elementler arasında bulunur. Çinko Hurda pekçok kullanım dalı vardır. çinko hurda bu sebeple hurda çinko geri dönüşüm sanayinde önemli bir yerde bulunur. Elinizde olan atıl çinko hurdalarınızı nakit ödemeye dönüştürmek amacıyla Akkuş Metal sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Çinko hurdası alım fiyatları sektördeki bazı geri dönüşüm firmalarına kıyasla müşterilerimize iyi fiyatlar sunmaktayız. Ödememizi nakit ödeme ile adresinizde gerçekleştirmekteyiz.

Akkuş Metal sitemizden hurdaların hatta hurda çinko ve çinko hurdası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siz de elinizde bulunan atık ürünleri paraya dönüştürerek hem ülke ekonominize, hem de çevreye katkı sağlayabilirsiniz.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Firması Fiyatları

Hurda alımlarımızda kullandığımız yöntem ülkemizde yıllardır kullanıla gelmektedir. Hurdasını satmayı düşünen değerli müşterimiz bizi arayarak adres bilgisini verince aracımızla hurdanın özellik ve içeriğini etüd edip cinsine göre güncel hurda borsasından öğrendiğimiz fiyatla ürüne değer biçiyoruz. Hurdanızı sizinle anlaşmamız halinde ürünlerinizi araca yüklüyoruz, dijital tartıyla aracı boş ve dolu tartıp hak geçmeyecek halde hurdanızın ağırlığını belirliyoruz. Ödemeleri de sürekli nakit ve peşin olarak yapıyoruz.

Loader

Biz Akkuş Metal olarak yıllar boyu hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinize gelip alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Çinko Hurda da En Yüksek ve en iyi Fiyat

Güncel Çinko Hurda Fiyatları öğrenmek amacı ile bizimle iletişim bölümümüzdeki numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Çinko Hurdası

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, pencere, çelik kapı. Elektrik kabloları, fabrika hurdaları, çatı malzemeleri, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şofben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat