Kurşun Hurda, geçmişi tam 4500 yıl öncesine dayanır. Yoğun korozyona dayanabilen, yoğun, sünek ve dövülebilir mavi-gri renklerde bulunan bir metaldir.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Alım Firmaları

Bu metal tüm metallerde en çok geri dönüşüm oranına sahip bulunan bir metal türüdür. Kurşun metalinin en önemli farkı yüksek korozyon direncine sahip bir metal olmasıdır. Kurşun korezyona karşı yüksek direnci bulunmasından dolayı denizcilikte çok fazla tercih edilir. Bu nedenle de üretiminden yüzyıllar geçmesine rağmen bile kurşun hurda alımı sayesinde yeniden ekonomiye kazanımı sağlanıyor. Kurşunun üretimi ile tüketimi dünya çapında artmakta. Günümüzde üretimde bulunan kurşunların tahmini olarak yarısı kurşun madeni sayesinde gerçekleşir. Son günlerde,yeniden kazanılmış kurşunun miktarı artmakta. Bu sebeple gelecekte kurşun üretim oranında bir artma da beklenmekte.

Günümüzde kurşun madeni özellikleri nedeniyle pek çok alanda kullanıldığından oldukça istek görmektedir. Bu sebeple kurşuna ihtiyaç da artıyor. Kurşun hurda fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermekte.

Kocaeli’nin genellikle bütün semtlerinde yüksek fiyatlara kurşun hurda satın alıyoruz.

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

Hurdalarınızı Değerinde Peşin Ödemeyle Alıyoruz…

Biz Akkuş Metal olarak yıllar boyu değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerinde yanınızdayız ve hurdalarınızı adresinizde aldıktan sonra veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Kurşun Hurda da En İyi ve Yüksek Fiyat

Güncel Hurda Fiyatları anlayabilmek için bizimle iletişim bölümümüzdeki numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçtiğinizde hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Sarı Hurda
Sarı Hurda Alan Firmalar

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat