Makine Hurdası hasar görmüş olan, hurdaya çıkmış makineleri ve makinelerin parçalarını almaktadır.

Hurda makine şirketimiz tarafından belli seviyenin üzerindeyse alım yapmakta hurda makinenin yerine göre, işlevine göre ve miktarına göre firma uzmanlarımızca belirlenen ücret değişmekte her hurdada olduğu gibi tüm marmara bölgesi içinden alımlarımız vardır.

Hurda miktarının uzmanlarımız tarafından belirlenmiş olan seviye üzerine çıkması seviyenin altında olan hurdalar için mesai saatleri içinde yardımcı olunmaktadır.

Kapanan fabrika, iş merkezleri, büyük firmaların hurda makine alımlarını her türlü yapabilecek kapasiteye sahip olan şirketimiz ile iletişim kurmak amacıyla iletişim sayfasından veya web sitemizin birçok yerindeki teklif formunda bize ulaşabilirsiniz.

Bakır Hurda
Bakır Hurda Alan Firmalar

Hurda fiyatları genel anlamda metal borsaları etrafında şekillenmesine rağmen, firmalar tarafından piyasa şartlarına göre fiyatlandırılarak halka öyle sunulur.

Hurda tercihlerine göre satıcı ve alıcılar, piyasa pazarında ticarette bulunurlar.

Bu hurda türü diğer hurda materyallerden daha değerli bir konumdadır. Çünkü bu madenin çıkartılması ve işlenmesi oldukça zahmetlidir.

Hurda alım işlemlerini yapmakta olan firmamızla görüşüp elinizdeki hurdalarınız ile ilgili olarak bilgi alarak ve fiyat öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Alım Firmaları

Fiyat soruşturduğunuzda elinizdeki hurdayı ederine satma şansınız artar. Kocaeli makine hurda alım ve satım işlemleri Akkuş Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm tarafından yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…

Biz Akkuş Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz. Değerinde alım ve satım yapmak hurdalar için büyük önem taşır. Hurdaları geri dönüşüm yapmakta büyük önem taşır.

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

Hurda alımı konusunda ise Akkuş Metal Hurda sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile her noktada uzmanlaşmıştır. Uzman ekibi ile bulunduğunuz noktaya sorunsuz bir şekilde gelip bu kaliteli hizmeti size de yaşatmaktadır.

Makine Hurdası En Yüksek Fiyat

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Alım Firmaları

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat