Paslanmaz hurda çelik ve paslanmaz çelik piyasalarımızda 304 18/10, 430, 202 şeklinde bilinirken 0.30 mm kalınlığında başladıktan sonra  4 mm ye kadar saçlar halinde üretilir. Araştırmacılar paslanmaz çeliğin kullanım alanlarını sürekli genişletmekte bu sayede geri dönüşüm önemi de artmakta. Hurda paslanmaz alımı sayesinde doğal kaynaklarımız korunurken gelecek için önemli rol oynar. Paslanmaz dediğimizde aklımıza hemen çelik metaller gelmektedir. Halbuki çelikle paslanmaz farklı türdür. Paslanmazlar, çeliğe bir miktar krom eklenmesiyle oluşmaktadır. Bunun neticesinde oldukça güçlü ve dayanıklı bir malzeme ortaya çıkarken,ek olarak da paslanma özelliğinden arındırılmış hale gelir. Evde kullandığımız elektronik aletler, çatal ve bıçak takımları genel olarak bu malzemeden üretilmiştir.

Paslanmaz hurda alımı iş görmesi ve değerini koruması nedeniyle gelecek nesillere ve ekonomik alanlara yatırımın başka bir yoludur. Potansiyeli sürekli artmaktadır. Paslanmaz taşımacılık, otomobil, asit tankları, binalara, mutfak aletlerine, askeri teçhizatlara, gıda sektörü gibi alanlarda çevreci olarak üretiminden sonra kullanılırken yan ürüne ihtiyaç duymaz ve geri dönüşüme girer.

Hammadde olarak nikel, krom, molibden, çelik, demir hurda olan paslanmaz grubunun hurdası da bu nedenle fazla değer görür. Geri dönüşümünde de manyetik, manyetik dışı ve alaşımlı çelik paslanmaz hurdalar ülke ekonomisine önemli katkı sağlar. Örnek olarak meyve suyu kutularının hayatımızdaki yeri vazgeçilemezdir.

Paslanmaz Hurdalarınızı Değerinde nakit ödeyip Sizden Satın Alıyoruz, Sakın Bizi Aramadan Hurdanızı Başkasına Satmayın!

Bakır Hurda
Bakır Hurda Alan Firmalar

Hurda fiyatları ekonomik olarak metal borsalarında şekillenirken, şirketlerce piyasaya göre fiyatlandırıldıktan sonra halka öyle sunulur.

Hurda tercihlerine göre satıcı ve alıcılar, piyasa pazarında ticarette bulunurlar. Hurdacı fiyatları değerlendirildiğinde kromun kendi değerine göre %85 oranında bir kazanç sağlandığı söylenebilir.

Diğer hurda materyallerden daha değerli bir konumdadır. Çünkü bu madenin çıkartılması ve işlenmesi oldukça zahmetlidir.

Hurda alım işlemlerini yapmakta olan firmamızla görüşüp elinizdeki hurdalarınız ile ilgili olarak bilgi alarak ve fiyat öğrenebilirsiniz.

Paslanmaz Hurda
Paslanmaz Hurda Alan Firmalar

Fiyat soruşturması yaptığınızda elinizdeki ederine satma ihtimaliniz artar. Kocaeli makine hurda alım ve satım işlemleri Akkuş Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm tarafından yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…

Biz Akkuş Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz. Değerinde alım ve satım yapmak hurdalar için büyük önem taşır. Hurdaları geri dönüşüm yapmakta büyük önem taşır.

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

Hurda alımı konusunda ise Akkuş Metal Hurda sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile her noktada uzmanlaşmıştır. Uzman ekibi ile bulunduğunuz noktaya sorunsuz bir şekilde gelip bu kaliteli hizmeti size de yaşatmaktadır.

Paslanmaz Hurda En Yüksek Fiyat

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Demir Hurda
Demir Hurda Alan Firmalar

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminant parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

 

0532 237 34 25
Open chat