Sarı Hurda işlenmesi zor bir metal değildir. Pirinç işlenebilen kısacası dövme işlemi görebilen maddedir. Bu yüzden pirincin içinde bulunan bakırın oranı önem sunar. Bakır oranı yüksek olduğu zamanlarda sarı hurda oldukça yumuşak olur. Bu sebeple istediğiniz şekli daha kolay verebilirsiniz.

Loader

Sarı Hurdası genelde süs eşyası ile el işleri türü sanatsal faaliyetlerde kullanılır. Bulunuşu milattan öncelere dayanan sarı hurda bilinen ve kullanılan bir metal olarak karşımıza çıkar. Genelde gemi endüstrisi içinde hareketli parçaların bağlama yataklarında ve gemi pervanelerinde  kullanılmakta. Hem aşınma oranı düşük hem de dayanıklı  bir hurdadır. Sarı aynı zamanda günlük kullanım alanlarında da sıkça karşımıza çıkar. Örnek verecek olursak; su vanası, su saati, anahtar ve kilit gibi eşyaları sayabiliriz.

Sarı hurdası adı pirinç materyali ni anlatmak için kullanılır. Görünüşü parlak sarıdır. pirinç sarı hurda kolay işlenebilen bir metal olarak karşımıza çıkar Bildiğimiz 13 tür pirinç sarı hurdası mevcuttur. Bu çinko ve bakır metallerinin değişik karıştırılması ile  oluşmaktadır.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Alım Firmaları

Hurda Sarı, Hurdalarınızı Değerinde Peşin Parayla Alıyoruz…

Akkuş Metal sürekli olarak değerlendirmek istediğiniz hurdaların alımını yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Sarı Hurdada En Yüksek ve En İyi Fiyat Bizde

Güncel Hurda Fiyatları hakkında bilgi alabilmek için hemen iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Sarı Hurda
Sarı Hurda Alan Firmalar

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat